Produkt

Posuvné zasklenie terasy či balkóna

Priestorné terasy moderných rodinných domov, či balkóny sú v dnešnej modernej dobe veľmi obľúbené na oddych a relax, ale aj na spoločenské stretnutia rodiny, blízkych a známych. Preto si ich zákazníci s veľkou obľubou užívajú pokiaľ možno čo najdlhšiu dobu v roku. My Vám využitie Vašej terasy či balkóna vieme predĺžiť nainštalovaním posuvného alebo posuvno-otočného zasklenia. Zasklenie Vám umožní využívať terasu či balkón aj v prechodných či zimných obdobiach roka, alebo pri prechodnej nepriazni počasia. Realizujeme posuvné rámové zasklenia s osadeným jednosklom od firmy Copal, v ponuke máme aj posuvný rámový systém s osadeným izolačným dvojsklom od firmy Cortizo. Ak by ste chceli mať priestor po otvorení ešte otvorenejší, radi Vám dodáme posuvno otočný bezrámový systém s osadeným jednosklom od firmy Copal. 
Posuvné zasklenie montujeme v najrôznejších kútoch Slovenska, kde máme množstvo spokojných zákazníkov.

Ako to celé funguje?

Najprv absolvujeme obhliadku Vašich priestorov, a po zameraní rozmerov Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Po jej schválení Vám na mieru vyrobíme komponenty pre Vaše posuvné zasklenie, ktoré následne naši odborní technici namontujú u Vás doma.

Koľko to bude celé trvať?

Posuvné zasklenie Vám dodáme v období od 8 do 12 týždňov.

Z akého materiálu sú vyrobené?

Všetky konštrukcie sú vyrobené z hliníka. 

Aký typ zasklenia ponúkate?

Zasklenie stien je v štandardnom prevedení dodávané kaleným jednosklom alebo izolačným dvojsklom

Aké farebné varianty ponúkate?

Farebné varianty profilov je možné prispôsobiť, aby vám posuvné zasklenie terasy alebo balkóna pekne zapadlo do farebnej škály vášho domu, aj okolitého prostredia a pomohlo tak váš domov vizuálne ešte viac zhodnotiť a zdokonaliť.

Výhody našich posuvných systémov?

Sú vyrobené z kvalitných pevných profilov, čo zabezpečuje ich vyššiu stabilitu. Všeobecnými výhodami je možnosť užívania  počas celého roka, ochrana pred dažďom, zníženie hluku.

Aká je cena?

Cena je individuálna a záleží od veľkosti stavebných otvorov, typu zasklenia, náročnosti montáže a rôznych iných požiadaviek. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, cenovú ponuku vám pripravíme na mieru zadarmo.  Požiadajte nás o bližšie informácie kontaktným formulárom  alebo prostredníctvom nášho e-mailu.

Čo ponúkame našim zákazníkom?

Slovenská výroba

Lokálna výroba na Slovensku nám umožňuje zabezpečiť vysokú kvalitu a presnosť každého kusu.

Profesionálna kvalita

Naša odbornosť v oblasti sklenených výrobkov zabezpečuje, že naše produkty sú vysokej kvality a funkčnosti.

Po celom Slovensku

Nezáleží, v ktorom kraji sa nachádzate, sme pripravení poskytnúť vám vhodné riešenia a realizovať vaše projekty.

Priaznivá cena

Sme presvedčení, že krásne sklenené produkty by nemali byť luxusom. Naša cenová politika je priaznivá, aby boli naše služby dostupné širokej verejnosti.

Profesionálna montáž

Naši odborní montážnici sa postarajú o to, aby vaše sklenené produkty boli správne nainštalované a bezpečne používané.

Individuálny prístup

Každý projekt pre nás predstavuje jedinečnú výzvu. Sme tu, aby sme počúvali vaše požiadavky a vytvorili tak produkty presne podľa vašich predstáv.

Riaditeľka ZŠ Žitavská
Google reviews
Zobraziť viac
Na našej škole sme sa rozhodli pre rekonštrukciu prízemia. Jednou z vecí, ktorú sme riešili bola aj výmena deliacej steny medzi jedálňou a chodbou. Už počas verejného obstarávania na nás spoločnosť SkloBau pôsobila veľmi profesionálne s odborníkmi na pravom mieste. Po celkovej realizácii môžeme skonštatovať, že ich práca, komunikácia, prístup boli až nad očakávania. My môžeme spoločnosť SkloBau len a len odporučiť a určite to nebola posledná spolupráca, ktorú s touto firmou veríme, že budeme realizovať. 👍
Gabor Bugar
Google reviews
Zobraziť viac
Firma nám robila zasklenie . Všetko prebehlo v poriatku a vykonaná práca bola dobrá. Chlapci boli šikovný a velmi milý. Viem ich len odporučit .
Viktoria Tyborova
Google reviews
Zobraziť viac
S firmou Sklobau som velmi spokojna. Vsetko prebehlo hladko, bez vacsich problemov - od zamerania, cenovej ponuky az po realizaciu a montaz. Vyborny tim realizatorov. Odporucam.
Martina Čiffáryová
Google reviews
Zobraziť viac
Spokojnost so zasklenim nasej terasy.Poradili si aj s vysokymi sklami (2.6m).Sikovne partie chalanov montaznikov,kvalitne materialy a aj ich praca.
Martina Čiffáryová
Google reviews
Zobraziť viac
Spokojnost so zasklenim nasej terasy.Poradili si aj s vysokymi sklami (2.6m).Sikovne partie chalanov montaznikov,kvalitne materialy a aj ich praca.
Jozef Pirko
Google reviews
Zobraziť viac
chlapi zo Sklobau nám realizovali zábradlia v interiéri aj exteriéri nového domu a sme nad mieru spokojní. Zamňa oceňujem ľudský prístup, ochotu a trpezlivosť somnou keďže som bol trošku nerozhodný čo sa týka farebného prevedenia skla. Nakoniec zvíťazilo šedé 🙂
Martin
Google reviews
Zobraziť viac
Velmi dobry pristup, milí ludia v tejto chladnej dobe… dobra cena a sklo je pecka, mam ho ako zastenu v sprchaci typ timeles. Kvapky fakt same zmiznu, nemusim stierat nic nezostava vidiet… Odporucam. !
Martin Kerata
Google reviews
Zobraziť viac
Super sklenené zábradlie na terasu, ďakujeme.
Tomáš Michalák
Google reviews
Zobraziť viac
Chlapi zo Sklobau mi realizovali sprchové kúty do nového domu. Cena aj dodacia doba boli férové, za mňa teda celkovo spokojnosť. Pozdravujem
Peter Orlíček
Google reviews
Zobraziť viac
Dakujem za profesionálny prístup a rýchlu montáž. Určite odporúčam.

Kontaktujte nás pre viac informácií

Sme špecialisti na sklo a sklenené realizácie. Plníme tie najodvážnejšie sny a predstavy v oblasti výroby a montáže opracovaného skla. Zaoberáme sa výrobou sklenených stien, sklenených dverí, kuchynských zástien, sklenených schodísk a rôznych iných sklenených výrobkov.

Máte otázku?
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Checkboxes
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Podmienky používania služby spoločnosti Google.

Najrýchlejšie sa s nami spojíte od 13:00 do 17:00.

V prípade, že ste sa nedovolali vyplňte formulár. Odpovedáme do 24 hod. 

Všeobecné informácie
Cenové ponuky:
Kancelária:

Slovnaftská 106
Bratislava

Fakturačné údaje:

SkloBau s.r.o.
Vinohradnícka 91
Limbach

IČO: 51320347
IČ DPH: SK2120681145