Produkt

Sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie použité či už v interiéri alebo exteriéri vie dodať Vášmu domovu alebo obchodným priestorom eleganciu a zároveň pridanú hodnotu, ktorá sa skrýva v modernom vzhľade. Vďaka sklenenému zábradliu sa môžu vaše priestory opticky viac zväčšiť a miestnosti sa môžu viac presvetliť.

Vyrábate sklenené zábradlie na mieru?

Áno. Naše sklenené zábradlie sú vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Realizovali sme už viac ako 500 zábradlí po celom Slovensku.

Aké kotvenie používate?

Zábradlie vám môžeme vyrobiť v rôznych spôsoboch kotvenia. Najčastejšie robíme tieto kotvenia:

  • kotvenie do spodného samonosného hliníkového profilu
  • kotvenie bodovými úchytmi
  • kotvenie na nerezových stĺpikoch vlastnej výroby vyrobených na mieru
Sú možné aj nejaké farebné prevedenia?

 Sklo môže byť číre, ale aj s matnou fóliou. Je možné použiť rôzne farebne odlišné druhy skla. Sklenené zábradlie si môžete personalizovať vlastným farebným odtieňom a povrchovou úpravou kotviacich profilov. Pre ešte dokonalejší vzhľad vám vieme spraviť aj pieskovaný motív.

Kde pôsobíte?

Na celom Slovensku. V každom kraji máme svojho špecialistu, ktorý sa vám bude venovať. Využite náš kontaktný formulár  a požiadajte nás o cenovú ponuku alebo o bližšie informácie o možnostiach a prevedení skleneného zábradlia.

Koľko trvá celá realizácia?

Dodanie tovaru trvá zvyčajne od 4 do 8 týždňov od zaplatenia zálohy. Montáž následne trvá väčšinou od niekoľkých hodín až po niekoľko dní, v závislosti od množstva zábradlia.

Aká je záruka?

Záruka na naše zábradlia je 24 mesiacov.

Aká je cena?

Je to veľmi individuálne. Cena záleží od veľkosti zábradlia, prevedenia a vašich rôznych iných požiadaviek. Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Čo ponúkame našim zákazníkom?

Slovenská výroba

Lokálna výroba na Slovensku nám umožňuje zabezpečiť vysokú kvalitu a presnosť každého kusu.

Profesionálna kvalita

Naša odbornosť v oblasti sklenených výrobkov zabezpečuje, že naše produkty sú vysokej kvality a funkčnosti.

Po celom Slovensku

Nezáleží, v ktorom kraji sa nachádzate, sme pripravení poskytnúť vám vhodné riešenia a realizovať vaše projekty.

Priaznivá cena

Sme presvedčení, že krásne sklenené produkty by nemali byť luxusom. Naša cenová politika je priaznivá, aby boli naše služby dostupné širokej verejnosti.

Profesionálna montáž

Naši odborní montážnici sa postarajú o to, aby vaše sklenené produkty boli správne nainštalované a bezpečne používané.

Individuálny prístup

Každý projekt pre nás predstavuje jedinečnú výzvu. Sme tu, aby sme počúvali vaše požiadavky a vytvorili tak produkty presne podľa vašich predstáv.

Riaditeľka ZŠ Žitavská
Google reviews
Zobraziť viac
Na našej škole sme sa rozhodli pre rekonštrukciu prízemia. Jednou z vecí, ktorú sme riešili bola aj výmena deliacej steny medzi jedálňou a chodbou. Už počas verejného obstarávania na nás spoločnosť SkloBau pôsobila veľmi profesionálne s odborníkmi na pravom mieste. Po celkovej realizácii môžeme skonštatovať, že ich práca, komunikácia, prístup boli až nad očakávania. My môžeme spoločnosť SkloBau len a len odporučiť a určite to nebola posledná spolupráca, ktorú s touto firmou veríme, že budeme realizovať. 👍
Gabor Bugar
Google reviews
Zobraziť viac
Firma nám robila zasklenie . Všetko prebehlo v poriatku a vykonaná práca bola dobrá. Chlapci boli šikovný a velmi milý. Viem ich len odporučit .
Viktoria Tyborova
Google reviews
Zobraziť viac
S firmou Sklobau som velmi spokojna. Vsetko prebehlo hladko, bez vacsich problemov - od zamerania, cenovej ponuky az po realizaciu a montaz. Vyborny tim realizatorov. Odporucam.
Martina Čiffáryová
Google reviews
Zobraziť viac
Spokojnost so zasklenim nasej terasy.Poradili si aj s vysokymi sklami (2.6m).Sikovne partie chalanov montaznikov,kvalitne materialy a aj ich praca.
Martina Čiffáryová
Google reviews
Zobraziť viac
Spokojnost so zasklenim nasej terasy.Poradili si aj s vysokymi sklami (2.6m).Sikovne partie chalanov montaznikov,kvalitne materialy a aj ich praca.
Jozef Pirko
Google reviews
Zobraziť viac
chlapi zo Sklobau nám realizovali zábradlia v interiéri aj exteriéri nového domu a sme nad mieru spokojní. Zamňa oceňujem ľudský prístup, ochotu a trpezlivosť somnou keďže som bol trošku nerozhodný čo sa týka farebného prevedenia skla. Nakoniec zvíťazilo šedé 🙂
Martin
Google reviews
Zobraziť viac
Velmi dobry pristup, milí ludia v tejto chladnej dobe… dobra cena a sklo je pecka, mam ho ako zastenu v sprchaci typ timeles. Kvapky fakt same zmiznu, nemusim stierat nic nezostava vidiet… Odporucam. !
Martin Kerata
Google reviews
Zobraziť viac
Super sklenené zábradlie na terasu, ďakujeme.
Tomáš Michalák
Google reviews
Zobraziť viac
Chlapi zo Sklobau mi realizovali sprchové kúty do nového domu. Cena aj dodacia doba boli férové, za mňa teda celkovo spokojnosť. Pozdravujem
Peter Orlíček
Google reviews
Zobraziť viac
Dakujem za profesionálny prístup a rýchlu montáž. Určite odporúčam.

Kontaktujte nás pre viac informácií

Sme špecialisti na sklo a sklenené realizácie. Plníme tie najodvážnejšie sny a predstavy v oblasti výroby a montáže opracovaného skla. Zaoberáme sa výrobou sklenených stien, sklenených dverí, kuchynských zástien, sklenených schodísk a rôznych iných sklenených výrobkov.

Máte otázku?
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Checkboxes
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Podmienky používania služby spoločnosti Google.

Najrýchlejšie sa s nami spojíte od 13:00 do 17:00.

V prípade, že ste sa nedovolali vyplňte formulár. Odpovedáme do 24 hod. 

Všeobecné informácie
Cenové ponuky:
Kancelária:

Slovnaftská 106
Bratislava

Fakturačné údaje:

SkloBau s.r.o.
Vinohradnícka 91
Limbach

IČO: 51320347
IČ DPH: SK2120681145